Vai videi draudzīgi trauki ir populāri parasto cilvēku vidū?

Vai trauki no kukurūzas cietes ir populāri?

Nesen, kad Van kungs, pilsonis ēda pilsētas restorānā, viņš atklāja, ka galda piederumi atšķiras no iepriekš izmantotajiem vienreizējās lietošanas sterilizētajiem galda piederumiem — galda piederumu mute tika salauzta, turot tos ar rokām.Arī trauki izdala vāju kukurūzas smaržu.Pēc nopratināšanas Van kungs uzzināja, ka tas tā irvienreizlietojamie trauki no kukurūzas cietes.

12.novembrī reportieris ieraudzīja šāda veida traukus aizzīmogotus un ietītus caurspīdīgā plastmasas plēvē restorānā.Viss komplekts sastāv no krūzītes, šķīvja, bļodas un karotes, un lietošanas maksa ir 1 juaņa par komplektu.

Par restorānu atbildīgā persona žurnālistiem stāstīja, ka šis ir no kukurūzas cietes izgatavots vienreizējās lietošanas trauks, bez smaržas, turklāt ērtāk ir dzert ūdeni un zupu.Viņu veikals ir izmantots daudzus gadus.

Reportieris nejauši izvēlējās trauku komplektu un sajuta smaržu, kas līdzīga degošiem salmiem.

Iedzīvotāja Janas kundze, kura ēda kopā ar bērniem, stāstīja, ka šāda veida trauku cena ir tāda pati kā parastajiem sterilizētajiem traukiem, taču to lietošana ir drošāka, un nav jāuztraucas, ka bērni salauzīs traukus.

Videi draudzīgo trauku tirgum ir gaiša nākotne

Saprotams, ka šobrīd sabiedriskās ēdināšanas nozarē tiek izmantoti divi galvenie trauku veidi: viens ir tradicionālie porcelāna trauki, ko parasti izmanto lielās viesnīcās un restorānos, un tos dezinficē pašas viesnīcas un restorāni.Otrkārt, aizzīmogotos sterilizētos traukus un vienreizējās lietošanas plastmasas traukus galvenokārt izmanto vidēja izmēra restorāni un nakts tirgus stendi.

Reportieris intervēja mūsu pilsētas uzņēmumu, kas specializējas kukurūzas cietes trauku pārdošanā.Par uzņēmumu atbildīgā persona Mao kungs teica, ka viņu produktā ir augsts kukurūzas cietes saturs un augsta cietība pēc presēšanas.Krūzes siena ir daudz biezāka nekā parastajām papīra glāzēm, bet uz iekšējās sienas nav plastmasas plēves.Šāda veida trauku patēriņš ir ievērojami pieaudzis.Ikdienas patēriņš mūsu pilsētā ir gandrīz 20 000 komplektu, un tiek izmantoti daudzi vidēja līmeņa ķēžu restorāni, karsto katlu restorāni, lielas krāsnis un lauku sētas.

Tātad, kādas ir vienreizējās lietošanas kukurūzas cietes noārdāmās maltītes priekšrocības?

Šāda veida trauki ir attīrīti no kukurūzas cietes un citiem videi draudzīgiem materiāliem, un tos var droši lietot ilgu laiku.Kukurūzas ciete ir atjaunojams resurss.Produkts tiek aprakts augsnē.Piemērotā temperatūrā tas pēc 90 dienām var noārdīties, veidojot oglekļa dioksīdu un ūdeni, un tas nepiesārņo augsni un gaisu.

Kā atšķirt īstus kukurūzas cietes traukus?

Mao kungs stāstīja, ka no kukurūzas cietes izgatavotajiem traukiem ir augsta cietība un tie nedeformējas, saspiežot, taču uz tiem būs redzamas šķeldēšanās pazīmes, kas ir videi draudzīgs un noārdās.

"Šobrīd patērētāji arvien vairāk pievērš uzmanību veselībai, higiēnai un vides aizsardzībai. Uzskatu, ka šo trauku tirgus izredzes būs ļoti labas."Mao kungs teica.

https://d837.goodao.net/100-compostable-10-inch-disposable-paper-plate-product/

Izlikšanas laiks: 15. decembris 2021